İHA 0 ve İHA 1 Ticari Pilot Lisansı Eğitimleri Vermeye Başladı!

Havacılık ve Uzay Bilimleri Eğitim Kurumları HUBEK olarak, Bluewings Flight Academy bünyesinde İnsansız Hava Aracı (İHA) Ticari Pilot Lisansı Eğitimleri vermeye başladığımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. İHA 0 ve İHA 1 kategorilerinde verdiğimiz eğitimler, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından onaylı olup, Ulusal ve Uluslararası Sivil Havacılık kurallarına ve düzenlemelerine uygun olarak gerçekleştirilmektedir. İHA 0 eğitimi, 4 kilograma kadar olan İHA’lar için, İHA 1 eğitimi ise 25 kilograma kadar olan İHA’lar için geçerlidir.

İHA Ticari Pilot Lisansı Eğitimleri, teorik ve pratik olmak üzere iki bölümden oluşmaktadır. Teorik eğitim, yüz yüze veya uzaktan eğitim seçeneği ile verilmektedir. Pratik eğitim ise, SHT-İHA Talimatı kapsamında, özel uçuş izni alınmış ve tescil işlemleri yerine getirilmiş İHA’lar ile verilmektedir. Eğitimlerimizde, modern uçak ve simülatör filosu, deneyimli eğitmen kadrosu, kaliteli akademik dersler ve uluslararası standartlarda eğitim programları ile havacılık sektörüne nitelikli İHA pilotları yetiştirmeyi hedefliyoruz.

İHA Ticari Pilot Lisansı Eğitimleri ile ilgili detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için [web sitemizi] ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca, HUBEK’in iletişim bilgilerine de [buradan] ulaşabilirsiniz.

Havacılık ve Uzay Bilimleri Eğitim Kurumları HUBEK olarak, İHA Ticari Pilot Lisansı Eğitimleri vermeye başlamaktan dolayı heyecanlıyız ve bu eğitimlerin havacılık sektörüne katkı sağlayacağına inanıyoruz. Tüm eğitim almak isteyenlere başarılar diliyoruz.

Leave a Comment