HUBEK

 

Havacılık ve Uzay Bilimleri Eğitim Kurumları

Havacılık ve Uzay Bilimleri Eğitim Kurumları HUBEK, 2022 yılında hızlı büyüyen havacılık sektöründe artan nitelikli pilot ihtiyacını karşılamak için, Ulusal ve Uluslararası Sivil Havacılık kurallarına ve düzenlemelerine uygun olarak, Profesyonel Pilot Eğitimi, Lise öğrencilerine yönelik Pilotaj Opsiyonu kapsamında oryantasyon eğitimleri vermek üzere kurulmuş bir kuruluştur.

Havacılık ve Uzay Bilimleri Eğitim Kurumları HUBEK bünyesinde; PPL(A), NR, PIC, IR(A), ME(A), CPL(A), ATPL(A); yanı sıra lise öğrencilerine yönelik Pilotaj Opsiyonu kapsamında hazırlık eğitimide verilmektedir.

Havacılık ve Uzay Bilimleri Eğitim Kurumları HUBEK, ALSIM AL250 FNPT-II Uçuş Simülatörü SHGM onaylı olarak kullanılmaktadır. Dünya çapında havacılık eğitim organizasyonları ve otoriteleri tarafından en ileri FSTD – Uçuş Sentetik Eğitim Cihazlarından biri olarak kabul edilen ALSIM ALX-First FNPT-II/MCC Simülatörü, PPL’ den MCC’ ye ve JOT / Jet Geçiş Eğitimi de dahil olmak üzere A’dan Z’ye tüm Profesyonel Pilot eğitimlerinde etkin olarak kullanılabilmektedir. AL250 FNPT-II Simülatörü ile Pilot adayları Tek Motorlu ve Çift Motorlu uçaklar için eğitimlerini, yüksek kaliteli görüntü ile desteklenen eğitim ortamında gerçekleştirmektedir.

Havacılık ve Uzay Bilimleri Eğitim Kurumları HUBEK

Havacılık ve Uzay Bilimleri Eğitim Kurumları HUBEK Teorik yer dersleri ve Uçuş eğitimlerini, Ulaştırma Bakanlığı Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü denetiminde Part-FCL standartlarında çözüm ortağı olan BLUEWINGS Flight Academy bünyesinde vermektedir.

Misyonumuz

01

Uçuş emniyetini ve kaliteyi en üst seviyede tutarak, havayolu şirketlerine evrensel standartlarda nitelikli uçuş eğitimi almış, donanımlı pilotlar yetiştirmektir.

Vizyonumuz

02

Küresel havacılık endüstrisindeki gelişmeleri takip ederek uçuş eğitiminde fark yaratacak yenilikleri akademimizde uygulamak. Bilgi ve beceri ile donanımlı, günümüz ve gelecekteki havacılık teknolojisine hızla uyum sağlayabilecek, havacılık tecrübelerini artırarak nesilden nesile aktaran, Atatürk İlke ve İnkılapları’ nı benimsemiş, onun ışığını kendine yol belirlemiş, mesleğinde başarılı pilotlar yetiştirmek.

EĞİTİMLERİMİZ

  • PPL(A) – Hususi Pilot Lisansı
  • ATP(A) – Teori Eğitimi
  • NR – Gece Uçuşu
  • PIC – Sorumlu Pilot Uçuşu
  • IR – Aletli Uçuş
  • CPL(A) – Ticari Pilot Lisansı
  • ME – Çok Motor Uçuş Eğitimi
  • ATPL(A) – Havayolu Nakliye Pilotu Lisansı
  • FFI – Uçuş Öğretmeni Eğitimi
  • İHA Eğitimi

İLETİŞİM FORMU

 

HUBEK

Havacılık ve Uzay Bilimleri Eğitim Kurumları HUBEK, 2022 yılında hızlı büyüyen havacılık sektöründe artan nitelikli pilot ihtiyacını karşılamak için kurulmuş bir kuruluştur.

Bizi Takip Edin

Hemen Başvur

Başarıya Giden Yolda Bize Katılın!"

(0534) 550 4374

İhtiyacınıza Hızlı ve Etkili Çözümler

(0507) 753 7818

İhtiyacınıza Hızlı ve Etkili Çözümler

WhatsApp

Hızlı ve Kolay Bağlantı Kurun!

/** * Jovi Chat Kodu */